Михайло Чикур
Рейтинг
+8.60
Сила
14.63

Михайло Чикур

m-chykur

avatar
щоб «покращити ресурс» потрібно врахувати всі «за і проти»,

Моя думка — в цій темі, та в тій яку Ви офтопили, вже є вичерпні відповіді.
Залишилось дочекатися думки людей, які ще не брали участь в обговоренні.
тоді можна говорити про «покращення», чи (як скоріше всього буде, якщо +\- не буде анонімним) до розвитку отаких холіварів, офтопу тем, та повної втрати актуальності ресурсу.Спочатку це буде офтоп в темах, потім створення тем з обуренням «Чому Альберт не підтримує мене, а підтримує Лілю, хоча вона не права» (імена взяв просто для прикладу) і тд. і тп.
Думаю Ви вже чудово це розумієте з того, що зараз відбувається на ресурсі))
avatar
Раджу написати Вам хоч один коментар по темі, і не перейматися дурницями =)
avatar
не здається Вам, що в цій темі вже є декілька вичерпних коментарів, а далі це вже переливання з пустого в порожнє?
Власне автор теми зазначив, що «мінусують» — при поганому настрої, чи щось таке, тобто звинуватив у необ,єктивності виставлення таких оцінок. Особисто я, при поганомо настрої взагалі рідко щось пишу, тимбільше не сиджу і не перечитую блоггери (принаймі вкурсі). Тому думаю цю думку абсурдною, і вважаю оцінювання шляхому «плюсування\мінусування» цілком нормальним…
і як я вже казав) подібна система є на тисячах форумів… І загалом, багато думок сказано, варто перечитати і зробити єдиний висновок. Який я думаю ітак очевидний =)

І справді, якщо вам не важлива оцінка, а важливий коментар, то чому стільки шуму? Адже ті кому є що сказати, обов, язково відписують. Я то думав тут важлива думка, а не змагання «в кого рейтинг\плюсиків більше».
дякую за увагу)
avatar
Залишаюся при своїй думці, все це пояснив вище (моє бачення).
і все ж прошу не офтопити, писати відносно оцінювання в іншу тему…
А вже, якщо згадали, та нарікнули на те, що я не дивлюсь телевізор, то можливо перестанете бігати з теми в тему, і вислювлювати своє обурення а дасте коментар відносно питання, яке безпосередньо тут обговорюється?)
avatar
Безперечно :D
але я впевнений на відсотків 350, що не це питання поставлено в даній темі. тому прошу сюди r-zhakhiv.vkursi.com/1064.html#comment4522
розмовляйте скільки хочете.
Чи так і будете продовжувати «випасати» де з, являються мінуси і вимагати пояснень «за що», навіть якщо той мінус ставити будуть не вам?
Думаю питання +\- в цій темі закрите, і можна повернутися до обговорення…
avatar
Щоб ви, вибачте за слово — «компасували» їй в приват мозок типу: «чому ж ти скотино поставила мені мінус?»… І кожний доказував своє? А потім все перейде на особистості.
Система +\- вже давним-давно існує як на форумах, так і в різноманітних блоггерах. Подібні питання піднімаються всюди, як тільки «особистість» починає дратувати велика кількість мінусів біля його коментарів.
Прошу висловлювати думку щодо обговорення яке ведеться, або не офтопити.
avatar
Вибачте, але думаю не варто тут офтопити своїми повідомленнями про плюси.
Є окрема тема, кожний ставить +\- В залежності від своєї особистої думки, підтримує він автора чи ні. Думаю цілком нормально, коли людина ставить просто + біля думки, яку вже хтось висловив, якщо ця думка співпадає з її міркуваннями, аналогічно і з мінусами (тільки протилежно).
avatar
Ну впринципі мені немає чого добавити…
Коли є попит на якісне — тоді буде і пропозиція…
толку з хороших матеріалів\передач і тд. і тп. якщо їх ніхто не слухатиме?
Для прикладу, багато людей слухає зараз розмовне, аналітичне радіо? — Звичайно ні, всі слухають музику та купу реклами просто для фону… Власне як і ваші батьки, привикли, що має бути включено. Сумніваюся, що вони дивляться якісь дуже серйозні передачі, чи щось таке… скоріше щось, що не відволікає від роботи на кухні, а просто розмовляє в фоні (знаю по своїх батьках).

Але звичайно, якісні передачі є, діскавері — і подібні канали ж існують, їх дивляться, вони цікаві, на них є попит — отже вони пропонують нам передачі для перегляду.
*далі повертаємося до 2х перших речень цього коментаря*
avatar
Тут більш треба звернути увагу на те, що люди самі не тягнуться до тієї якості…
Ми шукаємо, бо нам потрібно… нас не влаштовує те, що є…
А інших влаштовує, тому вони і споживають. Це як їсти той же черствий хліб в магазині навпроти під,їзду, хоча свіжий є на наступній вулиці. Але навіщо іти туди, якщо можна взяти тут? А те, що не свіжий — байдуже…
Таку позицію займають споживачі, тобою названих «медіа-напівфабрикати»
А інтернет, це в нас час не проблема...( і користувачів його більш ніж достатньо) проблема в тому, що вони маючи навіть інтернет, споживають ті ж «напівфабрикати».
Тому тут проблема, на мою думку не в тому, що подають, а в тому, що наші люди хотіли б отримати…
avatar
Питання особисто до автора:
— Ти часто телевізор дивишся?
я особисто вже близько 4х років не вмикав телевізора дома.
Думаю кожен, кому потрібно щось краще ніж наше низькопробне телебачення, вже знайшов\шукає це для себе у всесвітній мережі.
Мабуть через появу саме інтернету, люди менше почали звертати уваги на підвищення якості нашого телебачення.
З своєї сторони (як фанат музики) я не можу знайти жодного каналу, де я б почув\побачив\дізнався щось про те, що мене цікавить, музику, культуру зокрема.
Немає попиту на якісний матеріал, хоча такі матеріали справді є, що безперечно тішить.

Уявімо собі, що якби не було інтернету, не було б гугла і всього іншого, що було б тоді?
а я скажу…
Тоді всі б повернулися до старих «Електронів» які стоять дома, покрившись сантиметровим пилом(оскільки в мене інтернет дома давно, навіщо мені телевізор?). Електрон через 2 дні змінився б на супер-модний телевізор з пультом, ат після місяця безкінечних натисків на р+\р- ми задумались би «А що ж подивитися?»
Шанси знайти щось цікаве залишаються тільки в любителів спорту (сам спорт не люблю, але мені чомусь так здається).
Тоді б всі затрубіли «дайте нам якісне телебачення\аналітичні передачі\подайте нам хорошу музику а не голих баб\ми хочемо нове, ми не хочемо Кіркорова\покажіть нам Польське короткометражне кіно\.
ну і тд. і тп.

А поки, я думаю… Кому треба — той собі знайде, натуральне. Всі інші продовжують в фоні споживати „напівфабрикати“.

avatar
блоггер забув, тумблер…
)
avatar
Не дивлячись на таку, на перший погляд банальність лекцій, вони дають свою долю в розвиток особистості, як журналіста.
Роботи того ж Різуна та Прохорова не один день писалися, і мабуть не просто так їх нам начитують.

А в практичному плані, цікавість та приємність твоєї роботи, мабуть залежить від тебе та твого підходу до неї)